Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzień Sąsiada na Nowowiejskiej

01-09-2020
Zapraszamy na rodzinny festyn integracyjny „Dzień Sąsiada” organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Dzierżoniowie.

Zapraszamy na rodzinny festyn integracyjny „Dzień Sąsiada” organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Dzierżoniowie.

Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 12 września od godz. 10.00 do 14.00 na teren zielony przy ŚDS ul. Nowowiejskiej 88. W programie m.in. animacje, pokazy, konkursy, wielkie bańki mydlane i najdłuższa skakanka świata, pokaz iluzji i magii plener malarski, zamki dmuchane, szczudlarze, oraz nauka chodzenia na szczudłach. Dla nieco starszych sąsiadów zaplanowano m.in. pokazy ratownictwa medycznego, karaoke na świeżym powietrzu oraz bezpłatny poczęstunek: kiełbaski z grilla, bigos, kawa, herbata.

Projekt „Wsparcie szyte na miarę – pomoc, integracja, rozwój” jest współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu „Od zależności ku samodzielności” edycja 2020 oraz Gminę Miejską Dzierżoniów.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C