Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wykaz planowanych inwestycji

Każda realizowana w Dzierżoniowie inwestycja ma swój początek w WPI. To dokument zawierający aktualną i stale uzupełnianą listę zadań inwestycyjnych planowanych do realizacji. Ponieważ pokazuje on także potrzeby inwestycyjne, to przy jego tworzeniu bardzo pomocny jest udział mieszkańców.

Aktualizację WPI rozpoczyna zebranie propozycji od mieszkańców i organizacji społecznych, radnych, a kończy publikacja aktualnej wersji. Wnioski inwestycyjne można składać zarówno w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta oraz przez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie internetowej.

Wszystkie zgłoszone zadania są analizowane i oceniane przez merytoryczne wydziały Urzędu Miasta, a następnie, po uzyskaniu akceptacji burmistrza, wprowadzane do zaktualizowanego WPI i publikowane na stronie Biuletynu Informacji Publicznej. Zawarte w WPI inwestycje są ponownie analizowane na etapie planowania budżetów na nadchodzące lata.

Preferowane są zadania posiadające wysokie poparcie społeczne, na które istnieje możliwość pozyskania pieniędzy z Unii Europejskiej i z innych źródeł, oraz te, które wpływają na poprawę jakości życia i rozwoju przedsiębiorczości w Dzierżoniowie.

Po dokonaniu oceny każdy mieszkaniec, który złożył wniosek, otrzymuje pisemną odpowiedź z informacją o tym, czy propozycja znalazła się w Wykazie Planowanych Inwestycji.

Zachęcamy do składania wniosków inwestycyjnych i uczesstnictwa w rozwoju Dzierżoniowa.

Wniosek inwestycyjnyWykaz planowanych inwestycji

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C