Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzierżoniowskie Prezentacje

Główna nagroda XXV Dzierżoniowskich Prezentacji ma już swojego właściciela. Szczęśliwy kupon konkursowy wylosowany na scenie ma numere 0538. Numery kuponów uprawniających do odbioru jednego z czterech rowerów to: 1808, 3648, 0612, 0940.

Światowy lider komponentów w projektowaniu i produkcji silników, komponentów samolotów komercyjnych i wojskowych, a także zintegrowanych systemów cyfrowych, elektrycznych i mechanicznych samolotów zdobył największe uznanie odwiedzających Dzierżoniowskie Prezentacje i zdobył Smoka Publiczności 2019.

 
GE Aviation kładzie nacisk na innowacyjność, zaawansowane technologie, ciągłe ulepszanie linii produktów w zakresie bezpieczeństwa lotów, oszczędności paliwa i redukcji hałasu. Zakład w Dzierżoniowie, do niedawna funkcjonujący pod nazwą Unison, specjalizuje się w produkcji i obróbce precyzyjnych części do silników samolotowych. Razem tworzymy przyszłość lotnictwa, z nami ludzie się wznoszą i bezpiecznie wracają do domów - to motto działającej w Dzierżoniowie firmy, która od dłuższego czasu angażuje się w życie lokalnej społeczności miasta i w akcje charytatywne.

Podczas tegorocznych prezentacji sprzedano 3541 kuponów konkursowych. 968 trafiło do stoiska GE Aviation, 378 do ELS Electrotechnika, a 329 do Fryzaw - artykuły fryzjersko-kosmetyczne.


Wystawcy Dzierżoniowskich Prezentacji 2019

Bezpłatne szkolenia dla wystawców Dzierżoniowskich Prezentacji

Firmy i instytucje biorące udział w tegorocznych prezentacjach gospodarczych mogą skorzystać z oferty szkoleniowej przygotowanej przez miasto.

Dostarczy ono wiedzy i narzędzi nowoczesnych technik planowania działań wystawienniczych, pozwalających osiągać cele sprzedażowe i marketingowe, tworzenia atrakcyjnej aranżacji ekspozycji targowej: dopasowaniu jej do celów wystawcy i oczekiwań odwiedzających. Podczas szkolenia będzie można także poznać techniki skutecznego prowadzenia rozmów z klientami, wykorzystania narzędzi marketingu internetowego i działań w mediach społecznościowych do zwiększenia liczby klientów odwiedzających stoisko.

Szkolenie zaplanowano w dwóch terminach:
Terminy szkolenia:
27 kwietnia (sobota), w godz. 9:00-15:00.
14 maja (wtorek), w godz. od 9:00 do 15:00.

Miejscem szkoleń będzie sala konferencyjna, w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wykładowcą będzie Sylwia Dębowska-Lenart, przedstawiciel firmy Business Training, specjalizującej się m.in. w przygotowywaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów rozwojowych, działaniach wspierających typu On The Job Training, czy coachingu dla menadżerów.


Sylwia Dębowska-Lenart – jest certyfikowanym trenerem biznesu, właścicielką agencji kreatywnej Lenart Interactive. Zajmuje się budowaniem marek i promocją firm w Internecie. Specjalizuje się w działaniach w social media oraz prowadzeniu działań content marketingowych.

STOISKA WYSTAWIENNICZE

Stoiska zabudowane (ścianki osłonowe, wykładzina, lampki, fryz z nazwą firmy):

 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) bez możliwości sprzedaży produktów lub usług – 485 zł;
 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) z możliwością sprzedaży produktów lub usług – 685 zł.


Stoiska niezabudowane;

 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) bez możliwości sprzedaży produktów lub usług – 385 zł;
 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) z możliwością sprzedaży produktów lub usług – 585 zł.


Stoiska dla "Debiutów" - firm prowadzących działalność nie dłużej niż 5 lat i biorących po raz pierwszy udział w targach

 • firmy z Dzierżoniowa - stoisko zabudowane o powierzchni 12 m² (3 m szer. x 4 m gł.) - 123 zł
 • firmy spoza Dzierżoniowa - stoisko zabudowane o powierzchni 12 m² (3 m szer. x 4 m gł.) - 246 zł

Stoiska wystwiennicze zewnętrzene

 • stoisko zabudowane (namiot o wymiarach 3m x 3 m, podłączenie do prądu, tabliczka z nazwą firmy), bez możliwości sprzedaży – 315,00 zł;
 • stoisko zabudowane (namiot o wymiarach 3m x 3 m, podłączenie do prądu, tabliczka z nazwą firmy), z możliwością sprzedaży – 515  zł;
 • stoisko niezabudowane, bez możliwości sprzedaży - 1m² powierzchni wystawienniczej – 30,00 zł;
 • stoisko niezabudowane, z możliwością sprzedaży - 1m² powierzchni wystawienniczej – 40,00 zł.

Stoiska gastronomiczne na zewnątrz haliStandardowe niezabudowane stoisko o powierzchni 12 m² (4m szer. x 3m gł.) z podłączeniem prądu i dostępem do bieżącej wody– 960 zł (wystawca musi spełnić wymagania sanepidu dotyczące świadczenia usług cateringowych, m.in. zgoda na wywóz żywności poza zakład produkcyjny; środek transportu, urządzenia do transportu potraw i napojów oraz do bezpośredniej obsługi muszą spełniać wymagania sanitarne obowiązujące przy przewożeniu żywności; wszyscy pracownicy, mający kontakt z żywności muszą posiadać aktualne książeczki zdrowia).

OFERTY SPECJALNE:

 • dla wystawców, którzy brali udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach 2018 w kategorii "Debiut" stoisko wystawiennicze to 50% kosztów;
 • dla laureatów konkursu Smok Biznesu 2018 - standardowe stoisko wystawiennicze – 123 zł;
 • dla stałych klientów - 5% rabatu za każdy rok udziału w poprzednich edycjach imprezy (nie dotyczy ofert z pkt. a i b);
 • dla partii politycznych i instytucji finansowych stoisko na zewnątrz hali o powierzchni 9 m² – 1230 zł;
 • dystrybucja ulotek przez firmy, niebędące wystawcami - 123,00 zł;
 • zawieszenie baneru reklamowego firmy w hali wystawienniczej - 123,00 zł.

KATALOG WYSTAWCÓW

Jest zbiorem informacji o firmach biorących udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach, wydawany w formie cyfrowej.

PROMOCJA WYSTAWCÓW

Wystawcy biorący udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach objęci są  bezpłatną kampanią promocyjną - na stronie internetowej Dzierżoniowa www.dzierzoniow.pl.

Informacje o Dzierżoniowskich Prezentacjach publikowane są również w mediach lokalnych. D
odatkową promocją jest umieszczenie nazwy laureata Smoka Biznesu i Smoka Publiczności w pasażu wejścia do Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, na ścianie „Smoki Biznesu”.

KONKURSY

 • SMOK BIZNESU – (konkurs dla wystawców) jest wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorstwom, które stale się rozwijają, tworzą nowe miejsca pracy, wykorzystują technologie przyjazne środowisku, wnoszą wkład w rozwój regionu dzierżoniowskiego, czy też prowadzą działalność charytatywną;

 • SMOK PUBLICZNOŚCI – konkurs dla Wystawców i gości odwiedzających imprez, to wyróżnienie dla wystawcy, który ma najatrakcyjniejsze stoisko oraz prowadzi ciekawą kampanię promocyjną własnej działalności. Goście prezentacji, oddający swoje głosy na wystawców, mogą wygrać atrakcyjne nagrody;

WAŻNE INFORMACJE

 • Szczegółowych informacji dotyczących udziału w Dzierżoniowskich Prezentacjach udzielą Państwu pracownicy Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie Rynek 1, pok. nr 4; tel. 74 645 08 68 lub tel. 74 645 08 79.
 • Wystawcy, którzy wezmą udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach, będą mogli prowadzić sprzedaż prezentowanych produktów i usług.

 • Wystawca, który posiada zadłużenie wobec Gminy Miejskiej Dzierżoniów może wziąć udział Dzierżoniowskich Prezentacjach pod warunkiem uregulowania zaległości.


Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C