Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Smoki biznesu i publiczności

LAUREACI KONKURSU SMOK BIZNESU, SMOK PUBLICZNOŚCI, AKTYWNA ORGANIZACJA POZARZĄDOWA

Smok Biznesu                               Smok Publiczności

 • Rok 2017

SMOK PUBLICZNOŚCI 2017

I miejsce - SMOK PUBLICZNOŚCI 2017 - DROGERIA FOR BEAUTY - firma oferująca wspaniałe kosmetyki  na ul. Strzelniczej w Dzierżoniowie (733 głosy).  

II miejsce - HURTOWNIA FRYZJERSKO - KOSMETYCZNA FRYZAW - nowoczesna i szybko rozwijająca się firma z pasją, której dewizą jest gwarantowana satysfakcja  i zadowolenie z zakupionych produktów (490 głosów).

III miejsce - GLASTECH GRAFIKI W SZKLE - firma świadcząca profesjonalne usługi szklarskie. Oferują: lustra na wymiar wklejane, lustra w ramach z oświetleniem LED, panele szklane do kuchni i łazienki, szkło kolorowe LACOBEL, szkło z grafiką do szaf, szklane kabiny prysznicowe na wymiar, szklane drzwi otwierane i przesuwne, parawany prysznicowe na wymiar, ścianki całoszklane z drzwiami, szklane balustrady (411 głosów).


SMOK PUBLICZNOŚCI 2017 - NAJAKTYWNIEJSZA ORGANIZACJA POZARZĄDOWA

I miejsce - STOWARZYSZENIE DRUŻYNA BRACI - Drużyna Braci jest Chrześcijańską Formacją ASG, działającą na Dolnym Śląsku od 2009 roku. Wielu członków Drużyny Braci, oprócz zamiłowania do airsoftu łączy ich miłość do Jezusa Chrystusa wyrażana w praktyczny sposób w codziennym życiu. Przygoda z ASG zaczęła się od wspólnych zabaw ojców z synami, które szybko przekształciły się w spotkania podnoszące umiejętności związane z militariami. Drużyna Braci aktywnie uczestniczy w działaniach wspierających proobronność naszego kraju, wyrażając to udziałem w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez Wojsko Polskie, oraz członkostwem w organizacjach proobronnych.

II miejsce -  MUZEUM PRZEMYSŁU I KOLEJNICTWA NA ŚLĄSKU - muzeum zajmuje się praktyczną ochroną obiektów poprzemysłowych charakterystycznych dla rozwoju gospodarczego Śląska. Misja ta realizowana jest w dwóch istniejących już placówkach - Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śl. Oraz Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia w Katowicach. W planach jest powołanie i uruchomienie kolejnych placówek, jak: Młyn Hilberta w Dzierżoniowie, Muzeum Porcelany na Śląsku w Tułowicach k. Opola, Muzeum Technik Rolniczych w Piotrowicach k. Świdnicy.

III miejsce - STOWARZYSZENIE WIELKA SOWA - stowarzyszenie powstało w 1998 roku jako organizacja skupiająca w swoich szeregach ludzi aktywnych, zdecydowanych poprzez tworzenie elementów infrastruktury turystycznej, działając na rzez ożywienia gospodarczego rejonu Gór Sowich. Pierwszym bardzo ważnym dokonaniem Stowarzyszenia był remont wieży widokowej na Wielkiej Sowie, na której co roku od 19 lat w rocznicę otwarcia organizują rodzinne zloty turystyczne. Na bieżąco tworzą ścieżki, oznaczają szlaki turystyczne, a także zajmują się budową platform widokowych.


NAGRODY W KONKURSIE SMOK PUBLICZNOŚCI:

Samochód SKODA CITIGO  trafił do Zbigniewa Czerniawskiego.
Właścicielami rowerów stali się: Krzysztof Trela, Mirosław Gilewski, Jarosław Więcław i Halina Turska


SMOK BIZNESU 2017 - DEBIUT ROKU

SMOK BIZNESU 2017 - „DEBIUT ROKU” -  DIETETYK KLINICZNY MARTA SZYMAŃSKA – poradnictwo dietetyczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży, zarówno dla osób zdrowych, jak i chorych. Indywidualne diety odchudzanie, na przyrost ciała, dla kobiet ciężarnych i karmiących oraz specjalistyczne w wybranych jednostkach chorobowych, miedzy innymi takich jak: cukrzyca, nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne oraz w nietolerancjach i alergiach pokarmowych.

II miejsce - KAWIARNIA NA MURACH - łączy niezwykły klimat średniowiecznych murów miejskich oraz doskonały smak komponowany każdego dnia na nowo, na bazie własnych receptur i świeżych składników. To jedyne miejsce w mieście, które zapewnia smakowanie niepowtarzalnych dań i deserów otoczonych wyborną atmosferą przepysznej kawy i herbaty parzonej w klimatycznym wnętrzu.

III miejsce - GLASTECH  GRAFIKI W SZKLE - firma świadcząca profesjonalne usługi szklarskie. Oferują: lustra na wymiar wklejane, lustra w ramach z oświetleniem LED, panele szklane do kuchni i łazienki, szkło kolorowe LACOBEL, szkło z grafiką do szaf, szklane kabiny prysznicowe na wymiar, szklane drzwi otwierane i przesuwne, parawany prysznicowe na wymiar, ścianki całoszklane z drzwiami, szklane balustrady

IV miejsce - KASEL KATARZYNA TOMANEK z Ząbkowic Śląskich – wiodący dystrybutor, lakierów samochodowych i przemysłowych znanych marek. W ofercie lakiery samochodowe i przemysłowe, lakiery w sprayu i zaprawki, kosmetyki samochodowe, usługi z zakresu doradztwa oraz doboru lakieru.


SMOK BIZNESU 2017 - PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU

SMOK BIZNESU 2017 - PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU - SILHOUETTE DCD - hurtownia kosmetyczno-fryzjerska, oferująca profesjonalne kosmetyki w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Na terenie naszego województwa zamówiony towar dowożony jest bezpośrednio salonów urody.

II miejsce - PRZEWOZY - PEGAZ - przewozy krajowe, wyjazdy turystyczne i rekreacyjne, przejazdy okolicznościowe, wyjazdy na targi, konferencje, szkolenia, wyjazdy firmowe, wycieczki szkolne i edukacyjne oraz dowóz na lotnisko. Firma zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

III miejsce - VERSANT HOTEL & SPA - hotel zapewnia ciszę i spokój, rodzinną atmosferę, a także 12 oryginalnych i komfortowych  pokoi w niepowtarzalnym stylu. Czterogwiazdkowy obiekt hotelowy, stefa SPA, restauracja z wykwintną kuchnią pozwalają na wyciszenie i wypoczynek. W ramach VERSANT WELLNESS CLINIC odkrywają sekret wiecznej młodości przy współpracy lekarzy medycyny estetycznej, dietetyków i kosmetologów. Versant zaprasza na zabiegi na twarz i ciało, masaże, kąpiele oraz usługi kosmetyczne dla pań i panów w każdej grupie wiekowej.

IV  miejsce - VENTI – działająca od 2006 roku firma specjalizuje się w obróbce szkła płaskiego. Prowadzi sprzedaż luster na terenie całego kraju. Na rynku lokalnym wykonuje lustra pod indywidualne zamówienia klienta oraz zajmuje się pomiarem i montażem luster wklejanych. Wykonuje również zabudowy ze szkła lakierowanego typu LACOBEL, które można zastosować do kuchni, salonu oraz łazienki.


Kapituła postanowiła także przyznać wyróżnienie dla STOWARZYSZENIA WIELKA SOWA  za podejmowanie działań mających na celu turystyczne ożywienie gospodarcze Gór Sowich oraz rozwój ważnych dziedzin życia społecznego jakimi są turystyka, kultura i gospodarka.

Ponadto Kapituła postanowiła podziękować Centrum Aktywizacji Społecznej za zaangażowanie w działania mające na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej poprzez aktywizację społeczno-zawodową i kulturalno-oświatową.

Podzelowania kapituły trafiły także do Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku za podejmowanie działań mających na celu ochronę dziedzictwa kultury technicznej na terenie Śląska oraz prowadzenie działalności dydaktycznej i naukowej.

Kapituła Smoków Biznesu

 • Ryszard Krzyśków - przewodniczący
 • Renata Gonet - zastępca przewodniczącego
 • Anna Zarzycka
 • Diana Kaczyńska
 • Bogdan Małecki
 • Iwona Frydmańska- sekretarz

 • Rok 2016

- Smok Biznesu w kategorii "Debiut roku" – Mini Naukowiec
- Smok Biznesu w kategorii "Przedsiębiorstwo roku" – CLP-P Centrum Lakierowania Proszkowego, Fitness Club Piękni i Zdrowi
- Smok Publiczności – Sklep fryzjersko-kosmetyczny Fryzaw
- Aktywna Organizacja Pozarządowa 2016 –  Muzeum Góry Sowie Region Sudety

 • Rok 2015

- Smok Biznesu w kategorii DEBIUT ROKU – BOTM.INFO Justyna Gądek
- Smok Biznesu w kategorii PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU – „FOTO-TECHNI-COLOR S.C., Grażyna Kotasek, Janusz Kotasek
- Smok Publiczności – MET-BUD s.c. Ewa Sobolewska, Katarzyna Jaworska
- AKTYWNA ORGANIZACJA POZARZĄDOWA 2015 – Fundacja  na Rzecz Ochrony i Promocji Zdrowia w Powiecie Dzierżoniowskim “PRO NOBIS”

 • Rok 2014

- Smok Biznesu w kategorii DEBIUT ROKU – MIRACLE IZOLACJE NATRYSKOWE Kamila Słupczyńska
- Smok Biznesu w kategorii PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU – „EDYTOR” Drukarnia- Wydawnictwo Tomasz Ligięza
- Smok Publiczności – Systemy Grzewcze AR S.C. Magdalena Nalewska i Rafał Walter

 • Rok 2013

- Smok Biznesu w kategorii DEBIUT ROKU – Palarnia EL-KAwa Elżbieta Dzwolak
- Smok Biznesu w kategorii PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU – PHU ELTUS K.T. Dymkowscy Sp.J. – Hotel Niemcza SPA
- Smok Publiczności – Systemy Grzewcze AR S.C. Magdalena Nalewska i Rafał Walter

 • Rok 2012

- Smok Biznesu w kategorii NAJLEPSZE MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO ROKU - PPHU Ewa Holiczek-Niedbała - PIERNIKI OZDOBNE
- Smok Biznesu w kategorii NAJLEPSZY DEBIUT ROKU. PRODUKCJA - Wytwórnia Ozdób Szklanych MaJa Glass Decor s.c. Marta Topolska, Jakub Masełko
- Smok Biznesu w kategorii NAJLEPSZY DEBIUT ROKU. HANDEL – TERRARIX Krzysztof Janusz
- Smok Biznesu w kategorii NAJLEPSZY DEBIUT ROKU. USŁUGI - AMBER S.C. Tomasz Mitraszewski, Maciej Krzeszowski
- Smok Biznesu w kategorii NAJLEPSZY DEBIUT ROKU. POMYSŁ – Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS w Dzierżoniowie
- Smok Biznesu w kategorii DEBIUT – EKAN Sp. z o.o. wydawca DZIERŻONIOWSKIEGO TYGODNIKA POWIATOWEGO
- Smok Publiczności - Przedszkole Językowe Europejska Akademia Dziecka w Bielawie


 • Rok 2011:

- Smok Biznesu w kategorii NAJLEPSZE MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO ROKU - DiART Diana Kaczyńska
- Smok Biznesu w kategorii NAJLEPSZY DEBIUT ROKU - CARNIS STUDIO KOSMETYCZNE
- Smok Publiczności - Sztab Wielkiej Orkierstry Świątecznej Pomocy


 • Rok 2010 : 

- Smok Biznesu w kategorii najlepsze mikroprzedsiębiorstwo - "KASHMIR" Olga Korzeniowska
- Smok Biznesu w kategorii małe przedsiębiorstwo - "SOREX" Sobolewski & Przeorek, Produkcja - Usługi - Handel
- Smok Biznesu w kategorii najlepsze średnie przedsiębiorstwo - Frankonia - Poland Sp. z o.o.
- Smok Biznesu w kategorii debiut - "RK – Bramy, Ogrodzenia, Automatyka, Szlabany"


 • Rok 2009 :

Smok Biznesu w kategorii debiut - "VENTI" s.c.
- Smok Biznesu w kategorii najlepsze mikroprzedsiębiorstwo - TV Sudecka
Smok Publiczności - Miejsko-Zakładowy Klub Sportowy "LECHIA" Dzierżoniów


  • Rok 2008 :

  - Smok Biznesu w kategorii debiut - "SOREX" s.c.
  - Smok Biznesu w kategorii najlepsze mikroprzedsiębiorstwo - Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego "BERO" s.c.
  Smok Publiczności - "ICOMP.pl"


  • Rok 2007 :

  - Smok Biznesu w kategorii najlepszy produkt - HIS STYLE
  - Smok Biznesu w kategorii najlepsza usługa - Klinika Medycyny Estetycznej
  - Smok Biznesu w kategorii najlepsze mikroprzedsiębiorstwo - TFE J.M.Dymkowscy Sp.j.
  - Smok Biznesu w kategorii najlepsze małe przedsiębiorstwo - "PHU GEDEON Sp.j"
  - Smok Biznesu w kategorii najlepsze duże przedsiębiorstwo - "ZEBRA" Sp. z o.o.

  - Smok Publiczności - "ICOMP.pl"


  • Rok 2006 :

  - Smok Biznesu w kategorii najlepszy produkt - HIS STYLE

  - Smok Biznesu w kategorii najlepsza usługa - TFE J.M.Dymkowscy Sp.J

  - Smok Biznesu w kategorii mikroprzedsiębiorstwo – Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego "BERO" s.c.

  - Smok Biznesu w kategorii najlepsze małe przedsiębiorstwo – ZPHU CARPENTER

  - Smok Biznesu w kategorii najlepsze średnie przedsiębiorstwo – "JARPAK" Zakład Produkcji Opakowań z Tektury

  - Smok Biznesu w kategorii najlepsze duże przedsiębiorstwo – Dolnośląska Spółka Gazownictwa

  - Smok Publiczności – "ICOMP.pl"


  • Rok 2005 : 

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja -Technika Szpitalna

  - Smok Biznesu w kategorii handel - "ICOMP.pl"

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - „Willa Secesja” Restauracja Cafeteria

  - Smok Publiczności - "ICOMP.pl"


  • Rok 2004 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - Henkel Polska oraz Metzeler Automotive Profile Systems Polska

  - Smok Biznesu w kategorii handel - Centrum "TMT"

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - "Edytor" Drukarnia-Wydawnictwo

  - Smok Publiczności - Willa "Secesja"

  - Super Smoki:  Ostroszowicka Fabryka Mebli, Rodzinna Firma Kwiaciarska "MARIA", Technika Szpitalna i Technika Szpitalna "BIS"


  • Rok 2003 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - "Wypych" – Meble Łazienkowe

  - Smok Biznesu w kategorii handel - "MEDIAFORM"

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - "AKLIMA"

  - Smok Publiczności - "Wypych" – Meble Łazienkowe

  - Smok Kultury - Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy


  • Rok 2002 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - Rodzinna Firma kwiaciarska "MARIA"    

  - Smok Biznesu w kategorii handel - "BEL-POL"    

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - "DELTA IN"

  - Smok Publiczności - Ostroszowicka Fabryka Mebli

  - Smok Kultury - Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie


  • Rok 2001 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - Ostroszowicka Fabryka Mebli

  - Smok Biznesu w kategorii handel - "BEL-POL" Twój Dom

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielawa

  - Smok Publiczności - Ostroszowicka Fabryka Mebli

  - Smok Kultury - Gminny Ośrodek Kultury w Srebrnej Górze


  • Rok 2000 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - Rodzinna Firma Kwiaciarska "MARIA"

  - Smok Biznesu w kategorii handel - ERA

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - Hotel "METAXA"

  - Smok Publiczności - Technika Szpitalna "BIS"


  • Rok 1999 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - Technika Szpitalna

  - Smok Biznesu w kategorii handel - Salon Daewoo

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - Spółdzielnia Usługowa "ODRA"

  - Smok Publiczności - Ostroszowicka Fabryka Mebli


  • Rok 1998 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - "ELEKTROMET"

  - Smok Biznesu w kategorii handel - Firma Wielobranżowa  "Jodko - Schiewe"  

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - Przedsiębiorstwo Turystyczne "DORA"

  - Smok Publiczności - Ostroszowicka Fabryka Mebli


  • Rok 1997 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja  - Ostroszowicka Fabryka Mebli

  - Smok Biznesu w kategorii handel - PH "VECTRA"

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - Bank "PeKaO S.A."

  - Smok Publiczności - Spółdzielnia Inwalidów "ELEKTROMET"


  • Rok 1996 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - Spółdzielnia Inwalidów "ELEKTROMET"

  - Smok Biznesu w kategorii handel - "DIORATON"

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - PKO BP


  • Rok 1995 :

  - Smok Biznesu w kategorii produkcja - Piekarnia "DIS"

  - Smok Biznesu w kategorii handel - PW "FORPOL"

  - Smok Biznesu w kategorii usługi - Bar Uniwersalny – Kozłowscy


  Kalendarz wydarzeń

  p w ś c p s n
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31

  Nadchodzące wydarzenia

  Brak nadchodzących wydarzeń

  Galerie zdjęć Dzierżoniowa

  Pogoda

  DzisiajCloudy-1°C