Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzierżoniowska zapaśniczka mistrzynią Polski

31-08-2020
Wiktoria Szeliga, zawodniczka klubu MULKS JUNIOR Dzierżoniów zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski LZS w Ciechanowie w kategorii młodzik.

Wiktoria Szeliga, zawodniczka klubu MULKS JUNIOR Dzierżoniów, zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski LZS w Ciechanowie w kategorii młodzik.

W miniony weekend w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w zapasach chłopców w stylu wolnym oraz zapasach kobiet. Rywalizacja toczyła się w czterech grupach wiekowych – młodzik, kadet, junior oraz młodzieżowiec. Ze względów sanitarnych każde województwo mogło reprezentować jedynie 40 uczestników w 7 dyscyplinach sportowych.

Dzierżoniów w zawodach reprezentowali Wiktoria Szeliga (54 kg) w kategorii młodziczki oraz Daniel Konieczny (65 kg) w kategorii kadeci. Wiktoria pokazała się z bardzo dobrej strony. Wygrała wszystkie swoje pojedynki przed czasem i zdobyła złoty medal. Natomiast Daniel przegrał pojedynek o brązowy medal i uplasował się ostatecznie na piątej pozycji.

- Wielkie podziękowania dla sponsorów i Dzierżoniowa za wsaprcie młodych adeptów z naszego klubu – mówi trener medalistki, Norbert Warchoł.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C