Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

#Pozytywnie_nastrojeni_na_lato – konkurs fotograficzny

22-06-2020

Koronawirus pokrzyżował wielu z nas wakacyjne plany.  Ale to nie powód, by się nudzić przez całe wakacje. Przecież to właśnie dzierżoniowskie lato może być najwspanialsze na świecie. Utrwal wakacyjne chwile na pomysłowej fotografii i wygraj nagrody. Niech te letnie dni będą kreatywne i niezapomniane.

Pamiętaj, lato nie jest nudne. Można, a nawet trzeba z niego korzystać. Sposobów jest wiele. W wodzie, w ogrodzie, w parku, na spacerze, na rowerze, z przyjaciółmi lub solo, odpoczywając lub aktywnie… - nieważne, byleby satysfakcjonująco dla każdego z was.

Utrwalcie te sympatyczne chwile na zdjęciach, a my co tydzień przyznamy najbardziej pomysłowej fotografii nagrodę w postaci koszulki “Kocham Dzierżoniów lub “I love Dzierżoniów” (do wyboru biała lub czarna). Nagrodzone fotki poddamy na koniec lata ocenie facebookowiczów. Autor tej, która zdobędzie ich największe poparcie, otrzyma w nagrodę bezprzewodowy głośnik bluetooth.

Jak to zrobić?
1. Zrób pomysłowe wakacyjne zdjęcie ukazujące, jak spędzasz lato w Dzierżoniowie.
2. Wrzuć je na swojego Facebooka, oznaczając nasz fanpage @Dzierżoniów nastraja pozytywnie.
3. Oznacz fotkę #Pozytywnie_nastrojeni_na_lato

I tyle. Konkurs startuje 1 lipca i potrwa do 7 września. W każdy poniedziałek (6, 13, 20 i 27 lipca oraz 3, 10, 17, 24 i 31 sierpnia) będziemy wybierać spośród uczestników zwycięzców tygodnia, a 7 września spośród najlepszych wakacyjnych fotek wybierzemy wraz z internautami tę najsympatyczniejszą, której autora nagrodzimy bezprzewodowym głośnikiem bluetooth firmy Sony.

A więc aparaty w dłoń i do dzieła! Bawcie się dobrze latem w mieście i dzielcie się z innymi swoimi sposobami spędzania lata w Dzierżoniowie.

Regulamin konkursu "#Pozytywnie_nastrojeni_na_lato"

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C