Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Rodzic w pracy – UE finansuje opiekę niani

09-09-2020
Chcesz wrócić do pracy po przerwie związanej z urodzeniem/wychowaniem dziecka w wieku do lat 3? Możesz uzyskać sfinansowanie wynagrodzenia niani.

Chcesz wrócić do pracy po przerwie związanej z urodzeniem/wychowaniem dziecka w wieku do lat 3? Możesz uzyskać sfinansowanie wynagrodzenia niani.

W ramach projektu pt. „Rodzic w pracy! Dofinansowanie kosztów opieki nad dziećmi do 3 lat w podregionach wałbrzyskim, wrocławskim i m. Wrocław (edycja 3)” wsparcie uzyska co najmniej 50 osób (w tym dwóch mężczyzn). Wsparcie w postaci finansowania kosztów wynagrodzenia niani kierowane jest co najmniej do 26osób bezrobotnych, biernych zawodowo lub przebywających na urlopie wychowawczym oraz 24osób przebywających na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jakie warunki trzeba spełniać, by wziąć w nim udział? Wystarczy mieć:

 • status osoby niepracującej, bądź powracającej do pracy po urlopie związanym z urodzeniem i wychowaniem dziecka,
 • dziecko w wieku od 20 tygodni do 3 lat,
 • chęć powrotu do pracy, bądź rozpoczęcia aktywności zawodowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 września. Wystarczy wejść na stronę www.rodzicwpracy.pl, pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić i przesłać na adres: Punkt Obsługi Uczestników, ul. Romana Dmowskiego 19G/5, 50-203 Wrocław.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C