Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

„Rozśpiewany Dzierżoniów” na finiszu

27-08-2020
Od czerwca na Facebooku Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury mogliśmy oglądać m.in. wokalne popisy naszych lokalnych młodych adeptów śpiewu ze Studia Wokalno-Instrumentalnego DOK. Na 28 sierpnia zaplanowano finał warsztatów „Rozśpiewany Dzierżoniów”.

Od czerwca na Facebooku Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury mogliśmy oglądać m.in. wokalne popisy naszych lokalnych młodych adeptów śpiewu ze Studia Wokalno-Instrumentalnego DOK. Na 28 sierpnia zaplanowano finał warsztatów „Rozśpiewany Dzierżoniów”.

„Rozśpiewany Dzierżoniów” to jedno z działań w ramach programu „Kultura w sieci” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury. Dzięki niemu możliwe było śledzenie na bieżąco dokonań podopiecznych Pauliny Lendy-Kozub i Piotra Kozuba, którzy przygotowali własne, autorskie kompozycje, aranże i wykonali je w 10 ciekawych miejscach z powiatu dzierżoniowskiego z uczestnikami Studia. W ten sposób przygotowano teledyski zamieszczone w sieci.

Finał zaplanowano na 28 sierpnia na godz. 16.00 w sali koncertowej DOK-u. Obowiązują darmowe wejściówki. Można je odebrać w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C