Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Terapeuci poszukiwani

04-08-2020
Środowiskowy Dom Samopomocy, w związku z rozwojem ośrodka wsparcia, zatrudni pracowników: terapeutę oraz fizjoterapeutę.

Środowiskowy Dom Samopomocy, w związku z rozwojem ośrodka wsparcia, zatrudni pracowników: terapeutę oraz fizjoterapeutę.

- W związku z rozwojem ośrodka wsparcia do naszego zespołu poszukujemy terapeuty i fizjoterapeuty. Jeżeli jesteś życzliwy i uprzejmy, masz dobry kontakt z ludźmi, posiadasz umiejętność rozwiązywania konfliktów i uważnego słuchania, a także chcesz wspierać osoby z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawne intelektualnie, ta oferta pracy jest właśnie dla ciebie – mówi Agnieszka Petruk-Mika, dyrektor ŚDS-u.

Więcej informacji dotyczących naboru można znaleźć klikając TUTAJ

Informacje można uzyskać także kontaktując się osobiście ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Dzierżoniowie, ul. Nowowiejska 88, lub telefonicznie pod numerem 74 830-39-97 w godz. 7.00-15.00.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C