Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Usługi introligatorskie w bibliotece

04-09-2020
Naprawa książek, oprawa prac, tłoczenie i złocenie napisów, bindowanie – tym wszystkim zajmuje się pracownia introligatorska w filii dzierżoniowskiej biblioteki na os. Różanym. Warto skorzystać z jej usług.

Naprawa książek, oprawa prac, tłoczenie i złocenie napisów, bindowanie – tym wszystkim zajmuje się pracownia introligatorska w filii dzierżoniowskiej biblioteki na os. Różanym.  Warto skorzystać z jej usług.

Czym zajmuje się introligator? Oferuje m.in. bindowanie - oprawę w okładki twarde i miękkie za pomocą bindownicy i termobindownicy. Jest to łatwy i szybki sposób oprawy, idealny do często używanych materiałów, instrukcji i podręczników. W ofercie pracowni jest też oprawa „metalbind” - najtrwalszy system bindowania, ponieważ zarówno okładki, jak i dokumenty, zaciśnięte są w metalowym kanale. Dokumenty nie są dziurkowane, szyte czy klejone. W introligatorni można liczyć także na tłoczenie i złocenie napisów na okładkach i kanałach systemu „metalbind”. Oprawiane są także dokumenty różnego formatu i grubości, również nietypowe. Do wyboru klientów są ozdobne okładki papierowe i skóropodobne. W ofercie nie może zabraknąć kompleksowej naprawy książek, klejenia i szycia okładek, grzbietów, cięcie papieru, tektury i innych materiałów.

Pracownia introligatorska znajduje się w filii dzierżoniowskiej biblioteki przy ul. Sikorskiego 2. Zakład czynny jest w dni powszednie w godz. 10.00-18.00, za wyjątkiem czwartków – wówczas spracuje do 15.00. Kontakt telefoniczny pod numerem 74 64 64 638. Więcej informacji na stronie www.mbp.dzierzoniow.pl w zakładce „usługi”.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy-1°C